Rye Berries

Rye Berries

Regular price
$3.50
Sale price
$3.50
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Rye is a rich, hearty grain that has been consumed for centuries. Makes great Rye bread. Berries are perfect for milling!

 

**Please note the default shipping is for local drop off for Fargo/Moorhead residents only. If you require delivery please select carrier before checking out.**